Oyuncu Enver Akbaş 18 Ameliyat ile Yüzünü Değiştirdi

  • Firma YetkilisiBelirtilmedi
  • AdresBelirtilmedi
  • TelefonBelirtilmedi
reklam

Firma Hakkında

Oyuncu Enver Akbaş 18 Ameliyat ile Yüzünü Değiştirdi

Adanalı dizisinin genç oyuncusu Enver Akbaş, 2 yıl içinde 18 estetik ameliyat geçirerek bambaşka birisi oldu.

Kepçe kulak ameliyatı, çift çene ameliyatı, çene ucu tranşlaşması, ben alımı, bir yıl ortodonti tedavisi, gibi birçok ameliyattan geçti.

Oyuncu Enver Akbaş “İlk ameliyatları sağlık soruları ile ilgili geçirdim. Ama sonrasında ise yüzümde istemediğim şeyler vardı, bende bunları düzelttirdim ve bambaşka biri oldum” dedi.

Enver Akbaş bu ameliyatların hepsi 100 bin TL’yi bulduğunu belirtirken yakın zamanda devam eden bir polisiye dizisinde de rol alacağını söyledi.

Peki Oyuncu Enver Akbaş’ın hayatı nasıldı? Nereden nereye geldi.

1986 Ankara’nın Ayaş İlçesinde Çanıllı kasabasında doğdu. İlkokul ve ortaokulu Çanıllı kasabasında okudu. Boş zamanların da mahalle sütçülerine çıraklık yapıyordu. Sincan Fatih End. Meslek Lisesi (Elektrik bölümünü bitirdi). Lisedeyken 5 farklı işte çalışıyordu. Gece 03:00′de kalkıp Bolu’dan süt toplayıp sabah 08:00′a okula yetişiyordu. Tenefüslerde, öğle arası 1 saat, boş derslerde okulun kantininde çalışıyordu. Çıkış da hem camcılık hem de tüp satışı yapan birinin yanında çalışıyordu. Çarşamba, Perşembe, Cuma bir trafo Fab. staj yapıyordu. Cumartesi, Pazar sanayi de kaynakçılık yapıyordu. Böylelikle Lise’yi bitirdi. Sonrasında kaynakçılığa devam etti. Bu sırada uluslar arası bir gıda firmasında çalışmaya başladı. Bu firma sayesinde 2007 yılında ilk kez yurt dışına çıktı. Singapore, Dubai, Malezya gibi 3 farklı ülke gördü. Singapore’de kişisel gelişim eğitimi aldı. Ankara’da eğitim verdiği toplantıların birinde bir teklif aldı. Adanalı dizisinde bölüm oyuncusu olarak oyunculuğa adım attı. Eğitim almaya karar verdi. Diksiyon ve Tiyatro Eğitimi aldı. Deniz Yıldızı dizisinde bir süre (Cumali) karakterini canlandırdı. Sonrasında Gücünü Göster yarışmasına yarışmacı olarak katıldı.Bazı sağlık problemlerden dolayı yüzünde  değişiklikler yaptı.18 farklı ameliyat geçirdi ve yüzü tamamen değişti.Oyuncu ameliyatlar için 52 bin tl harcadığını açıkladı. Şuan Fransızca eğitimi alıyor.7 Eylül de Belçika ya gidiyor. Brükselde oyunculuk eğitimi alacak. Ekim ayında Türkiye ye dönecek. Geldiğinde devam etmekte olan bir polisiye diziye başlayacak.

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.