Özden ABD’den Döndü

  • Firma YetkilisiBelirtilmedi
  • AdresBelirtilmedi
  • TelefonBelirtilmedi
reklam

Firma Hakkında

Özden ABD’den Döndü

ABD’den dönen Çubuk Belediye Başkanı Lokman özdene ilk ziyareti ilçede özel bir yurtta kalan öğrenciler yaptı.

Alınan bilgiye göre, Seviye Belirleme Sınavı (SBS) ile Çubuk’ta bulunan Anadolu Liselerini kazanarak Doğu Anadolu ve Güney Doğu Anadolu illerinden gelip Özel Rasim Çelik Öğrenci Yurt’unda ücretsiz olarak kalan ve ihtiyaçları ilçe esnafı tarafından karşılanan yaklaşık 15 öğrenci Başkan Özden’i makamında ziyaret etti.

Özel Rasim Çelik Öğrenci Yurt Müdürü Yunus Gül, esnaf temsilcisi Veysel Söğüt ile yaklaşık 15 öğrencinin hazır bulunduğu ziyarete Başkan Özden, öğrencilerin Çubuk’u tercih etmelerinin ilçeleri açısından anlamlı olduğunu söyledi.

İlçelerinin her bakımından çok iyi olduğunu ve öğrencilerin de eğitimlerini sağlıklı bir şekilde yapabilecekleri bir şehir olduğunu vurgulayan Başkan Özden, öğrencilerin ilçelerine getiren ve onlara eğitim konusunda destek olan eğitim gönüllülerine teşekkür etti.

Eğitime yapılan desteğin hem bu dünya için hem de ahiret için en büyük yatırım olduğunun altını çizen Başkan Özden, eğitim alanında ilçede yaptıkları faaliyetleri anlattı. Bir memleketin bir ülkenin kalkınması ve huzur içerisinde yaşaması için en önemli çalışmanın eğitim olduğunu vurgulayan Başkan Özden,

“Biliyoruz ki, milletimizin ve ülkemizin kalkınmasını istiyorsak, memleketimizde huzur olsun, barış oldun, kardeşlik olsun istiyorsak, insanlarımız bir birlerine güzel duygular içerisinde baksınlar istiyorsak, mutlak suretle bizler eğitime ağırlık vermemiz gerekiyor. Eğitime gönül ve omuz veren herkese binlerce kez teşekkür ediyorum” dedi.

Son zamanlarda üst üste eğitimcilere yönelik üzücü olaylar yaşandığını hatırlatan Başkan Özden, “Bazı kötü niyetli insanlar biliyorlar ki eğitim onların elindeki kitleyi ellerinden alacak. Eğitim bu tür terör olaylarını bitirecek. Onlarda bunun farkına vardılar ki, şimdi eğitimcilere ve insanlara hizmet edenlere yöneliyorlar. Sizler yarın iyi okuduğunuz zaman, iyi bir mevkiye geldiğiniz zaman zaten kendi duruşunuzla o terör olaylarına cevap vermiş olursunuz. Sizlerin sayısı arttıkça bu memlekette terör olayları kendiliğinden bitecek” diye konuştu.

Öğrencilerle tek tek tanışan ve herhangi bir isteklerinin olup olmadığını soran Başkan Özden’e, öğrenciler de çiçek takdim etti.

 

haberler.com

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.