Özden, “Hizmete Devam edeceğiz”

  • Firma YetkilisiBelirtilmedi
  • AdresBelirtilmedi
  • TelefonBelirtilmedi
reklam

Firma Hakkında

Özden, “Hizmete Devam edeceğiz”

Çubuk Belediye Başkanı Lokman Özden, belediye personeliyle bir araya gelerek, ilçede bu güne kadar yürütülen ve bundan sonra yapılması planlanan çalışmaları değerlendirdi.

Özden, Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezi’nde düzenlenen toplantıda konuşmasına son günlerde yaşanan terör saldırılarını kınayarak başladı.

Özden, Torba Yasa ile belediyeden ayrılan işçiler ve emekli olan personel sayısını hatırlatarak, “Ben bu işleme Çubuk Belediyesi için bir milat diyorum. Bu durum Belediye bütçesine 5 milyar liraya yakın katkı sağlayacak tabi bu katkı da zamanla hizmete dönüşecek” dedi.

Giden personelin tamamen kendi rızası ile gittiğini hatırlatan Başkan Özden, “Geriye 76 işçi, 44 memur ve 8 sözleşmeli personelimiz olarak sizler kaldınız. Artık bundan sonra hizmetlerimizi sizlerle yürütmeye devam edeceğiz. Ben her arkadaşımın kendi müdürlüğünde ilçeye hizmet ederken, bir kahraman gibi kendisini ortaya koymasını istiyorum” diye konuştu.

Çubuk Belediyesinin yeni kurulan bir belediye olmadığını ve bir geçmişi olduğunu vurgulayan Başkan Özden, yönetim olarak kararlılıkla ilçeye hizmet etmeyi amaç edindiklerini bildirdi.

Özden, “Bunu yalnız başımıza yapmak asla mümkün değildir. Çalışma bir ekip ruhu ile olur. Burası aynı gayeye hizmet eden insanların bir araya geldiği bir kurumdur. Bu kurumu siz değerli çalışanlarıyla birlikte Allah nasip ederse yeni süreçte Çubuk’ta halka verdiğimiz sözleri yerine getireceğiz. İsraftan kaçınarak, zamanı verimli kullanarak hizmetlerimizi yerine getireceğiz” dedi.

Özden, iş disiplini konusunda uyarılarda da bulunarak, belediyeyi el birliğiyle daha ileriye götürmek için yeni dönemde personelin eğitimine ağırlık vereceklerini kaydetti.

 

haberler.com

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.