Pursaklar da Pazar ve İş Merkezi Açıldı

  • Firma YetkilisiBelirtilmedi
  • AdresBelirtilmedi
  • TelefonBelirtilmedi
reklam

Firma Hakkında

Pursaklar Belediyesi ilçede 13 bin metrekare alan üzerine inşa ettiği Tevfik İleri Pazar Alanı ve İş Merkezi’ni açtı.

Belediye Başkanı Selçuk Çetin ve vatandaşların katılımıyla açılan pazar alanında esnaf ilk siftahı yaptı. Başkan Çetin de esnafı tek tek ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti.

Dualar eşliğinde kurban kesilerek açılan pazar alanı birçok özelliği bünyesinde barındırıyor. İlçedeki en eski pazarı olan ‘Cuma Pazarı’nın yerine yapılan iş merkezi ve pazar alanı alışılagelen pazarlardan farklı olarak tasarlandı.

Kapalı pazar özelliğindeki proje, ticari hayata katkıda bulunması bekleniyor. Farklı bir ticaret merkezi görünümüne kavuşan pazar, belediyelerin kapalı pazar anlayışını değiştirecek özelliğe sahip.

13 BİN METREKARE ALANA KURULDU

13 bin metre karelik bir alan üzerine inşa edilen bu proje cemiyet sağlığı ve temiz gıda tüketimi açısından önemli bir yere sahip. Sebze pazarının yanı sıra değişik hizmetlerin de yer alacağı bu pazarda; dükkânlar, Dede Torun Evi, cep sineması, poliklinik, 125 araçlık kapalı otopark, sportif ve sosyal ihtiyaçların karşılanacağı fitness salonu, kafeteryalar da Pursaklar halkının hizmetinde olacak.

“SAĞLIK VE GÜVEN ÖNEMLİ”

İlçede zamanın gereklerine uygun pazar alanı ve tesislerinin yaygınlaştırılması için özgün çalışmalar yürüttüklerini kaydeden Başkan Selçuk Çetin, “Hayata geçirdiğimiz projelerimiz ile hemşerilerimizin sağlıklı ve güvenli bir şekilde alışverişlerini yapmalarını arzuluyoruz. Çünkü onlar hizmetin en iyisine layıklar.” dedi.

İnsan sağlığını ve güvenli gıda tüketimini önemseyen Çetin, projenin detaylarını şöyle anlattı: “Tamamlanan bu projemiz aynı zamanda ‘çeşitlenen pazar’ anlayışını taşıyor. Üzerinde titizlikle çalıştığımız bu projemizde sadece sebze pazarı değil, aynı zamanda diğer pazar ürünlerinin de yer alabileceği bir pazar oluşması için çalıştık. Hızlı bir nüfus artışının olduğu ilçede hizmetlerinizi buna paralel olarak yapmak zorundasınız. İşte biz bunu yapmaya gayret ediyoruz. Tüm pazarcı esnafımıza hayırlı olsun. Allah helal ve bereketli kazançlar nasip etsin” diye konuştu.

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.