Sektörün Sesi Sondajcılar

  • Firma YetkilisiBelirtilmedi
  • AdresBelirtilmedi
  • TelefonBelirtilmedi
reklam

Firma Hakkında

Sektörün sesi, çığlığı, kulağı ve dert ortağı olan bütün sondajcıların sitesi sizleri bekliyor.

Site sondaj sektörüyle ilgili her türlü haber, ilan ve tanıtım projelerinin bulunduğu bir platform.

            BURADAN BÜTÜN SONDAJ FİRMALARINA SESLENİYORUZ!

Bu işe girmeden önce sektörün bütün sıkıntılarını bilip, eksiklerini gidermek için bizde varız dedik ve sitemizi kurduk. Sektörün böyle bir büyük eksiğinin giderilmesini sağladığımız bunun haklı gururunu yaşamaktayız.

Türkiye Sondajcılar Rehberi ile firmanız sektöründe yaptığı tanıtım ile tüm Türkiye tarafından tanınacak. Çok kısa bir sürede tüm Türkiye’de tanınan firmalar arasına gireceksiniz.

Türkiye Sondajcilar.com Proje Kurucusu Müfit Onbaşı ile yaptığımız röportajda; “www.sondajcilar.com projemiz, sondaj sektöründe hizmet veren firmaların sesi kulağı olacak. Yanı sıra gelecekte birçok büyük proje ile yola çıktık. Projemiz, sondaj sektöründe çalışan, hizmet veren, makine, ekipman, bakım ve onarım sağlayan, tüm firmalar için hazırlanmıştır. Sistemimiz hazırlanırken sektörün tüm ihtiyaçlarına cevap vermek için tasarlanmıştır. Sitemiz tamamen bilgi sistemleri tarafından geliştirilmiş ve geliştirilmekte olan; bir ticaret, ilan, ürün, reklam ve firma tanıtım sitesidir. Sitemizde, sektörde bulunan firmalar seri ilan, alım satım alanından ürünlerinizi tüm Türkiye ve Dünyaya tanıtacaklardır. Amaç firmaların kendi internet sitesi yanında, bütün firmaların bir arada bulunduğu bir rehber oluşturmaktır. Vatandaş sondajcı aradığında sitemize girip hangi ilde, hangi ilçede sondajcı var, rahatlıkla ulaşabilecek. Bunun yanında sondaj firmaları da diğer illerdeki, hatta aynı ildeki, meslektaşını tanıyacak ortak işbirliği yapabilecek, bunun yanında sondaj sektöründeki parça, alet, makine vs gibi ihtiyaçlarını sitemizdeki firmalardan giderebilecek. Kendi sitelerinin yanında, burada da adeta kendi siteleri gibi her türlü tanıtım materyali, adres, telefon, birçok resim, geniş bilgi portföyü ekleme olanağı sunulmaktadır” dedi ve ekledi; “Bütün sondajcı arkadaşlarımızı sitemize bekler hayırlı işler bol bereketli kazançlar dilerim” diyerek sözlerini tamamladı.

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.