Tayvan dan Çubuk’a İş İstihdamı

  • Firma YetkilisiBelirtilmedi
  • AdresBelirtilmedi
  • TelefonBelirtilmedi
reklam

Firma Hakkında

Tayvan dan Çubuk’a İş İstihdamı

Tayvan Büyükelçisi Sayın James C. H. Chen, SJD Çubuk Ahievran Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu üyelerini ve Çubuk Platformu Üyelerini kabul etti.

 Tayvan Büyükelçisi Sayın James C. H. Chen, SJD Tayvanlı işadamlarının Türkiye de yatırım yapmak istediklerini belirtti. Bunun yerinin Ankara Çubuk olabileceğini söyledi.

Çubuk Ahievran Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu üyelerini ve Çubuk Platformu Üyelerini kabul eden Büyükelçi önemli açıklamalarda bulundu.

Türkiye de Elektrik Elektronik Alanında işadamlarımız büyük yatırım yapmak istiyor, bilgisayar parçaları. elektronik devreler kartlar sistemler ve güvenlik malzemeleri bunlarla birlikte pek çok elektronik malzeme üretmek isteklerini ve bu konuda yatırım için yer aradıklarını belirttiler.

       Konu ile ilgili bilgi veren Mehmet SAAT Sayın Büyükelçi İlçemizi ve Belediye Başkanını ziyaretinde yatırım için yer aradıklarını belirtince Sayın Lokman ÖZDEN büyükelçi ile bizi tanıştırdı. Bizlerde randevu alarak kendilerini ziyaret ettik. Çok verimli bir görüşme oldu. Ahievran Sanayi Sitesi Hakkında Teknik Bilgiler verdik. 96 işyerinin olduğunu işyerlerinin 3 er katlı olduğunu her türlü altyapısının tamamlandığından bahsettik. Büyükelçi yerleri çok beğendiğini, mutlaka ziyaret etmek istediğini söyledi. Ayrıca Tayvan daki fabrikaları görmemiz ve o şekilde hazırlık yapmamız için heyetimizi ve belediye başkanımızı Tayvan a davet etti.

        Çubuk platformu Başkan Yardımcısı Naci Işık; “Sivil toplum kuruluşları olarak ilçemizde yapılacak her türlü yatırıma ve insanlarımızın istihdamına yönelik her türlü çalışmaya tam destek vereceklerini söyledi.  Yaklaşık 3 saat çok samimi bir ortamda süren büyükelçinin, çok kıymetli eşlerinin, ticaret müsteşarı sayın KOU Jung CHEN ve yetkililerin katıldığı toplantının ardından 23 Ağustos 2011 de görüşmek üzere ayrıldık”dedi.

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.