Toplam Kalite Ödülü Yapıldı

  • Firma YetkilisiBelirtilmedi
  • AdresBelirtilmedi
  • TelefonBelirtilmedi
reklam

Firma Hakkında

Toplam Kalite Ödülü Yapıldı

Milli Eğitim Bakanlığı Toplam Kalite Yönetimi (TKY) ilçe değerlendirmeleri tamamlanarak ödüller törenle verildi.

Milli Eğitim Bakanlığı Toplam Kalite Yönetimi (TKY) kapsamında yürütülen çalışmalar neticesinde 2011-2012 Toplam Kalite Yönetimi Çubuk ilçe değerlendirme sürecinde ilk üçe giren kurumlara ödülleri düzenlenen törenle verildi.

Çubuk Halk Eğitim Merkezi Konferans Salonunda gerçekleştirilen törene, Çubuk Kaymakamı Cemal Şahin, Belediye Başkanı Lokman Özden, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Mensur Toprak, Çubuk Dernekler Federasyonu Recep Taş, Kızılay Çubuk Şubesi Başkanı Selahattin Koç, şube müdürleri, okul müdürleri ve öğretmenler katıldı.

Ödül törenin açılış konuşmasını yapan İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Mensur Toprak, bundan sonraki süreçte kendilerinden hizmet bekleyen kişilerin beklentilerinin alınarak hedeflerin belirleneceğini ve bunlara göre de uygulamaların yapılacağını kaydetti.

Her okul ve kuruma karnelerin verileceğini ifade eden Toprak, “Bundan sonra öğrencilerimize verdiğimiz karneler gibi okul ve kurumlarımıza da karne vererek, süreç ve sonuç değerlendirilmesi yapılacak. Bunlar performans kısaslarına göre yapılacak” diye konuştu.

Toprak, kendilerine çalışmalarında destek veren Çubuk Kaymakamı Cemal Şahin’e ve Belediye Başkanı Lokman Özden’e teşekkür etti.

Çubuk Belediye Başkanı Lokman Özden’de, belediye olarak başlattıkları TKY çalışmalarından ve gelinen süreçten söz açarak belediyenin yürüttüğü TKY çalışmalarının ilçeye çok güzel yansımaları olduğunu söyledi.

Konuşmaların ardından kurum kategorisinde birinci İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, ikinci Özel Yükselen Koleji, üçüncü ise Aşağı Çavunudur İlköğretim Okulu olurken, dereceye girenlere plaket ve katılım belgesi verildi.

Ekip kategorisinde birinciliği Uygulama Atölyesi, ikinciliği Çubuk İlköğretim Okulu ile üçüncülüğü ise Hayri Aslan Kız Teknik ve Meslek Lisesi aldı.

Ödül töreninin ardından, Devlet Halk Dansları Topluluğu çeşitli yörelerden derlenen halk oyunları gösterisi sundu. sondakika

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.