Türk Malı Magma Çubuk’ta

  • Firma YetkilisiBelirtilmedi
  • AdresBelirtilmedi
  • TelefonBelirtilmedi
reklam

Firma Hakkında

Yüzde 100 Türk Malı olarak üretim yapan Türkiye’nin lider kaynak elektrotları ve kaynak makineleri üreticisi Oerlikon A.Ş.,  yıllardır düzenlediği ve geleneksel hale getirdiği “Magma Şehrimizde!” tanıtım günü etkinliklerinin devamını, Şereflikoçhisar’da Toprak Ticaret’te, Polatlı’da Tacirler Hırdavat’ta ve Çubuk’ta Sinan Ticaret’te gerçekleştirdi.

Oerlikon’un %100 Türk Malı ürünü Magmaweld, işinin ehli kaynak ustalarınca büyük beğeni toplamakta ve piyasada en çok tercih edilen ürün olmanın gururunu yaşamaktadır.

Tanıtım günü etkinliğimize Ankara’nın Merkez, Polatlı, Şereflikoçhisar, Çubuk gibi çeşitli ilçelerinden gelerek yoğun ilgi gösteren kaynak ustalarımız ile bir araya geldik.

Oerlikon İç Anadolu Bölge Satış Şefi Mehmet Arısan, Pazar İletişim Temsilcisi İlker Polat, Tanıtım Temsilcileri Haydar Yıldırım ve Kadir Gevrek’in katılımı ile gerçekleşen tanıtım günlerinde, kaynak ustalarının dertleri dinlenerek onlara çözümler sunmaya ve yeni gelişen kaynak teknolojileri hakkında bilgiler verilmeye çalışıldı. Misafirlere ikramların yanı sıra, çeşitli promosyon ürünleri de verildi.

Türkiye’nin dört bir yanında yapılacak toplam 100 tanıtım gününde 100 kaynak makinesi hediye edecek olan Oerlikon, Şereflikoçhisar’da Mutlucan Tuz Fabrikası’ndan Soner Özbek’e, Polatlı’da Cenker Tarım’dan İbrahim Karaca’ya ve Çubuk’ta Ayaz Demir Doğrama’dan Mehmet Ayaz’a, kaynak makineleri hediye etti.

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.