Yazarımız Erkılıç’a Medya Etik Ödülü

  • Firma YetkilisiBelirtilmedi
  • AdresBelirtilmedi
  • TelefonBelirtilmedi
reklam

Firma Hakkında

Medya Etik Konseyi tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen 2011 Yılı Medya Etik ödüllerini kazanan gazeteciler belirlendi.

BELDE Gazetesi Haber Müdürü ve Konya TV Ankara Temsilcisi ve yazarımız, Dursun Erkılıç ödüle layık görülenler arasında yer aldı.

Medyada ciddi, seviyeli, kaliteli, ilkeli ve meslek etiğine uygun davranan gazetecileri teşvik için ikincisi düzenlenen 2011 yılı Medya Etik Ödülleri, Medya Etik Konseyi Ödül Kurulu tarafından belirlenirken; Dursun Erkılıç, “Yerel basın haberciliği” kategorisi “Manşet Haber Etik Ödülü” dalında  “Ustalık belgesi haksız rekabet” başlıklı haberiyle ödül kazandı.

BELDE Gazetesi muhabirlerinden Şenol Günüç de “Gençleri sporla eğitiyorlar” başlıklı haberiyle ödül almaya hak kazandı.

Bu yıl ikincisi yapılan ve geleneksel hale getirilen Medya Etik Ödülleri 2011 yılı için Yazılı Basın (Gazete-Dergi), Televizyon, Radyo, Haber Ajansları, Yerel Medya ve İnternet Yayıncılığı alanlarında verildi. 2011 yılı medya etik ödülüne 73 gazeteci layık görüldü.

Ödül kazanan gazeteciler; Ali Koçak, Abdurrahman Şen, Derya Sazak, Erkam Tufan Aytav, Hadi Özışık,  Mehmet Şeyho, Mustafa Karaalioğlu, Hüseyin Gökçe, Nevzat Bayhan, Nejat Sezik, Nuh Albayrak, Prof. Osman Özsoy, Ünal Tanık. Hakan Sarıhan’dan oluşan Ödül Kurulu tarafından; kurumsal ve şahsi başvuruların yanı sıra, MEKYK ve Ödül Kurulu üyelerinin tekliflerinin değerlendirildiği toplantılar sonucu belirlendi.

MEK Başkanı Halit Esendir imzasıyla yapılan açıklamada, “Medya Etik Ödülü alan gazetecileri ve kurumlarını kutluyoruz. 2012 yılının medyamız için toplumsal değerlere daha duyarlı ve etik olmasını temenni ediyoruz.
Medya Etik Konseyi olarak 2. Medya Etik Ödülleri’nin verileceği ödül töreni, 13 Nisan 2012 Cuma günü 20.00-22.00 saatleri arasında İstanbul Sarayburnu sahil yolunda bulunan Armada Otel’de yapılacaktır” denildi.

Yorum yaz

Firma Puanınız (Yanlızca üyeler oy kullanabilir)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

KAYIT OL

ÜYE GİRİŞİ

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

YENİ ŞİFRE

ÜYE GİRİŞİ

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.